Vižinada je malé mestečko na poloostrove Istria. Rozprestiera sa na vrchu kopca sv. Tomáša a poskytuje najkrajší pohľad na údolie rieky Mirna a známe mesto Motovun. Jeho ulice očaria každého návštevníka svojou bohatou históriou.

vila maura chorvatsko

Pre milovníkov dobrého vína sú v okolí mnohí vinári, ktorí produkujú vína so špeciálnymi vôňami a chuťou. Mesto Vižinada ponúka jedinečné rekreačné potešenie na zrekonštruovanej železnici Parenzana, ktorá bola kedysi spojením medzi Porečom a Terstom.

Vila Maura sa nachádza v centre mesta Vižinada. Vila poskytuje hosťom pocit oddychu a kľudu, je zrenovovaná v rustikálnom štýle. Vila je ideálna pre 6-8 osôb. Na prízemí je veľká vonkajšia terasa, ktorá sa môže podľa potreby zatvoriť, kuchyňa kompletne zariadená s umývačkou riadu a práčkou, spálňa, obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom, kúpeľňa. Na poschodí sú dve spálne, obývačka s rozťahovacím gaučom a malou kuchyňou, kúpeľňa. Celá vila je klimatizovaná, má wifi, TV SAT. V záhrade vili je bazén, podľa potreby s vyhrievanou vodou. Vedľa bazéna sú k dispozícii lehátka a sprcha, gril.