Naša cestovná kancelária sa nachádza v turistickej metropole Chorvátska v meste Poreč. Preto je aj mesto Poreč našou hlavnou prioritou v ponuke na prežitie príjemnej dovolenky pre všetky tipy zákazníkov.

Naša CK zabezpečuje rekreáciu:

  • seniorom
  • detským táborom
  • športovcom (futbal, tenis, cykloturistika, potápanie, jachting)
  • rodinám
  • všetkým ostatným, ktorí si chcú len tak niekam vyraziť

Počas pobytu v Poreči je všetkým zákazníkom k dispozícii slovensky hovoriaci delegát, ktorý rád zodpovie na všetky otázky, pomôže pri výmene turnusov s ubytovaním a rieši všetky požiadavky zákazníkov. Delegát organizuje podľa ponuky našej CK fakultatívne výlety a podľa potreby sprevádza turistov na týchto výletoch.

Jazda na koni, cyklistické túry, golf, poľovačka a športový rybolov, športové potápanie, lietanie na vetroni či na deltapláne, lyžovanie, surfovanie. Všetko to čo nazývame spoločným menom "aktívna dovolenka či oddych" a množstvo iných a nových zážitkov Vám umožní prežiť CK LARIX ak sa rozhodnete stráviť svoju dovolenku s ňou.

Aktívny oddych v podstate nevylučuje ani leňošenie na nejakej tichej pláži alebo na hotelovej terase, lebo v blízkosti si budete môcť vždy nájsť nejaký vyhovujúci tenisový kurt alebo prenajať bicykel.

Myslíte si, že dokážeme uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka? My myslíme, že áno.

Skúste to s nami a presvedčte sa sami.