Hotely Chorvátsko

hotel flores chorvatskoHotel Flores**** sa nachádza v kľudnej, zeleňou bohatej časti mesta Poreč, len niekoľko minút od centra mesta. Poreč je mesto známe svojou dlhoročnou tradíciou a pohostinnosťou, a ktoré zaslúžene nosí prívlastok najznámejšieho letoviska na chorvátskom Jadrane.

valamar1Vyskúšajte si niektorý z mnohých vodných športov, zahrajte si volejbal na piesku, rozhodnite sa pre jazdu na bicykli mediteranskou prírodou alebo si udržiavajte formu v hotelovom trim-kabinete. Večery strávené v hoteli pri hudobnom programe a tanci vám vytvoria tie najkrajšie spomienky.

valamar12Oddychujte v priestranných a moderne vybavených izbách, obklopených voňavou mediteranskou zeleňou. Opíjajte sa slnečnými lúčmi na balkóne a odmeňte sa prekrásnym pohľadom na krištáľovo čisté more alebo voňavý zelený park.

valamar10Bohatá gastronomická ponuka, priestranný wellness, prekrásny dizajn vonkajšieho aj vnútorného bazéna, ako aj rôzne športové možnosti robia tento hotel ideálnym miestom pre aktívny oddych a pohodovú dovolenku.

valamar3Ideálne miesto pre rodiny, ktoré svoju dovolenku chcú prežiť vychutnávaním si výhod a slobody, ktoré im ponúka apartmánove ubytovanie.

promenade4Hotel&Apartmán Promenade vznikol ako produkt viacročných skúseností majiteľa v sektore cestovného ruchu s cieľom ponúknuť kvalitné ubytovanie a gastronomický pôžitok, ktorý aj najnáročnejších hostí uspokojí.