Hlavná stránka
CK LARIX
Poreč a okolie
Termíny a ceny
Akcie, zľavy
Rezervácia zájazdu
Kontaktujte nás
Hotely
Apartmány v súkromí
Nehnuteľnosti
CK LARIX Tlačiť E-mail
To, že je východné pobrežie Jadranského mora jedným z najkrajších v celom Stredozemí  si nemyslíme iba my a Chorváti. Počuli sme to aj od mnohých moreplavcov a svetových cestovateľov. A práve to je jeden z mnohých dôvodov prečo CK LARIX  začala so svojou činnosťou v Chorvátsku v roku 1990 a na Slovensku v roku 1992.

Jej hlavné sídlo sa nachádza v turistickej metropole Chorvátska v meste Poreč. Preto je aj mesto Poreč našou hlavnou prioritou v ponuke na prežitie príjemnej dovolenky pre všetky tipy zákazníkov. Naša CK zabezpečuje rekreáciu: seniorom, detským táborom, športovcom ( futbal, tenis, cykloturistika, potápanie, jachting ),  rodinám,  ale aj všetci ostatní, ktorí si len tak niekam vyrazia sú u nás vítaní.

Počas pobytu v Poreči je všetkým zákazníkom k dispozícii slovensky hovoriaci delegát, ktorý rád zodpovie na všetky otázky, pomôže pri výmene turnusov s ubytovaním a rieši všetky požiadavky zákazníkov. Delegát  organizuje podľa ponuky našej CK fakultatívne výlety a podľa  potreby sprevádza turistov na týchto výletoch.
Jazda na koni , cyklistické túry, golf, poľovačka a športový rybolov, športové potápanie, lietanie na vetroni či na deltapláne, lyžovanie, surfovanie .... všetko to čo nazývame spoločným menom "aktívna dovolenka či oddych" a množstvo iných a nových zážitkov Vám umožní prežiť CK LARIX ak sa rozhodnete stráviť svoju dovolenku s ňou.
Aktívny oddych v podstate nevylučuje ani leňošenie na nejakej tichej pláži alebo na hotelovej terase, lebo v blízkosti si budete môcť vždy nájsť nejaký vyhovujúci tenisový kurt alebo prenajať bicykel.

Myslíte si, že dokážeme uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka? My myslíme, že áno.
Skúste to s nami a presvedčte sa sami.

Viac informácii: +421 918 033 114 , e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.